محصولات
کاندوم شیت بونمد
این محصول منحصراً در نس مذکر استفاده میشود مانند کاندوم روی آلت تناسلی قرارگرفته و با چسب مخصوص خود به عضو ثابت می شود. بااتصال لوله رابط کیسه ادرار به انتهای کاندوم شیت، ادرار دفعی راحت به داخل کیسه هدایت می شود و دیگر نیازی به سونداژ بیمار نخواهد بود...

برای کسب اطلاعات بیشتر:

فرم تماس با ما ویا شماره تلفن شرکت کفاف کالا ۶۶۹۵۰۳۴۹ 

کاربرد و مصرف کاندوم شیت چیست؟

این محصول منحصراً در نس مذکر استفاده می‌شود. مانند کاندوم روی آلت تناسلی قرارگرفته و با چسب مخصوص خود به عضو ثابت می‌شود. بااتصال لوله رابط کیسه ادرار به انتهای کاندوم شیت، ادرار دفعی راحت به داخل کیسه هدایت می‌شود.

بدین ترتیب دیگر نیازی به سونداژ بیمار با سوند فولی یا نلاتون نخواهد بود. استفاده اختصاصی این محصول در افرادی است که اختیار ارادی دفع ادرار خود را ازدست‌داده‌اند و یا دچار تکرر در دفع ادرار می‌باشند. استفاده از آن به‌سادگی امکان‌پذیر است به طوری که فرد به‌تنهایی و بدون کمک گرفتن از افراد دیگر در منزل می‌تواند نسبت به استفاده از آن مبادرت نماید.

ویژگی‌ها:

- محصول از جنس لاتکس مرغوب، نرم و سبک بوده، بدون ایجاد حالت انقباضی در عضو به‌راحتی روی آن فیکس می‌شود.

- در مقابل پیچ‌خوردگی و تا شدن مقاوم است به‌طوری‌که مانع از برگشت و پس زدن ادرار دفع شده به داخل کاندوم شیت می‌گردد.

- لوله انتهایی بلند (کانکتور) به قطر متناسب آن باعث فراهم آوردن حداکثر حالت تخلیه گردیده و به‌راحتی به هر کیسه ادرار استانداردی قابل اتصال می‌باشد.

- به‌منظور پیشگیری و به حداقل رساندن حساسیت عضو، لاتکس مخصوص به‌کاررفته در محصول در آخرین مرحله تولید در آب جوش شستشو داده می‌شود تا عاری از مواد حساسیت‌زای باقیمانده گردد.

طرز استفاده کاندوم شیت:

- در صورت لزوم موهای ناحیه بالای عضو تراشیده شود.

- عضو را تمیز کرده و خشک نمایید.

- سپس از خارج کردن محصول از بسته‌بندی، کاغذ محافظ چسب مخصوص کاندوم شیت را جدا کرده، آن را با فشار ملایم دور قسمت پروگزیمال آلت تناسلی چسبانده، کاندوم را از ابتدا تا انتهای آلت بالا کشیده و روی چسب فیکس نمایید.

- با وارد آوردن فشار نرم روی کاندوم در ناحیه اتصال به چسب، کاندوم شیت کاملاً ثابت‌شده به‌طوری‌که نیاز به استفاده از چسب اضافی نخواهد بود.

- لوله خروجی کاندوم شیت را به لوله رابط کیسه ادرار متصل نمایید.

- کاندوم شیت Bonmed را می‌توان هر بیست و چهار ساعت یک‌بار جایگزین نمود.

برای اطلاع از قیمت کاندوم شیت و انواع کاندوم شیت با واحد فروش کاندوم شیت به شماره تلفن ۶۶۹۵۰۳۴۹ تماس حاصل فرمایید.

تصویری در گالری موجود نیست.

فایلی موجود نیست.

عضویت در خبر نامه