خانه محصولات محصولات دالان صابون کرم دار دالان کفاف کالا صابون حمام dalan ترکیه با روغن زیتون و رزماری ویتامینه کردن با گیاهان معطر دارای ویتامین E و آنتی اکسیدان ها
محصولات
صابون حمام dalan ترکیه با روغن زیتون و رزماری ویتامینه کردن با گیاهان معطر دارای ویتامین E و آنتی اکسیدان ها
صابون حمام dalan ترکیه با روغن زیتون و رزماری 175 گرمی ویتامینه کردن با گیاهان معطر دارای ویتامین E و آنتی اکسیدان ها. از مهمترین خواص صابون گیاهی رزماری و روغن زيتون اینکه باعث شادابی پوست و نرمی و لطافت پوست می شود. صابون رزماری و زیتون دالان کفاف کالا.

برای تهیه محصولات شرکت کفاف کالا مانند صابون رزماری و زیتون دالان ترکیه ای می توانید به شعبه های فروشگاه های معتبر، در نزدیکی محل زندگی خودتان مراجعه فرمایید، همچنین می‌توانید برای یافتن نزدیکترین فروشگاه عرضه و پخش محصولات کفاف کالا، از طریق راه های ارتباط با کفاف کالا، که در صفحه تماس با ما مشخص شده‌اند ارتباط حاصل فرمایید. مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

صابون حمام dalan ترکیه با روغن زیتون و رزماری 175 گرمی ویتامینه کردن با گیاهان معطر دارای ویتامین E و آنتی اکسیدان ها

مارک: دالان کفاف کالا

ویژگی های کالا: دارای عصاره طبیعی و گیاهی

نام کشور: ترکیه ای

درجه پاک کنندگی مطابق با استاندارد

نوع بسته بندی مواد:

پروانه ساخت وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور ترکیه

دارای استاندارد های بین المللی

وزن بسته بندی ۲۰۰ گرم - 7 اونس

 در صابون گیاه رزماری بجای عطر و رنگ از روغن رزماری استفاده شده که ضد ریزش مو، ضد خارش، تقویت کننده، ضخیم و شفاف کننده موی سر است.

خواص رزماری از قدیم مورد توجه خاص بوده و اخیرا هم روغن رزماری به شدت مورد توجه بهترین دکتر های پوست و فوق متخصص های زیبایی پوست و مو قرار گرفته است. این گیاه از تیره نعناییان است و به خاطر داشتن مواد موثری چون آلفاپتین، سینئول و کاریوفیلن، در صابون و شامپو استفاده می‌شود.

 

ویژگی های زیتون و رزماری ( روغن رزماری و روغن زیتون ) :
با خواص روغن زیتون برای پوست، باعث شادابی پوست و نرمی و لطافت پوست می شود بعلاوه روغن زیتون دارای سدیم، ویتامین A و E و آهن است، این معجون با عطر رزماری دراین صابون تکمیل شده است و پوست شما را احیا و قوت میبخشد.

 

صابون حاوی روغن زیتون و رزماری کفاف کالا

مطالعات حاکی از آن است که رز ماری دارای خاصیت آنتی اکسیدانی قوی بوده و می‌تواند با رادیکال‌های آزاد مبارزه نموده و از رادیکال‌های آزاد و آسیب رسانی آنها به پوست جلوگیری کند. رادیکال‌های آزاد می‌توانند سبب از بین بردن سفتی، شادابی و استحکام پوست شده و درنتیجه سبب پیری پوست زودرس و عوامل ایجاد چین و چروک در پوست شوند.

رزماری حاوی آهن و کلسیم و ویتامین B6 است. ویتامین B6 یکی از ویتامین های مورد نیاز و ضروری پوست و مو است و از تخریب بافت کلاژن پوست جلوگیری کرده و درنتیجه مانع از بروز چین و چروک و افتادگی پوست می شود.
صابون روغن زیتون و رز ماری دالان با رطوبت رسانی و تغذیه پوست، باعث افزایش خاصیت ارتجاعی پوست و لطافت و شادابی پوست می گردد.

تصویری در گالری موجود نیست.

فایلی موجود نیست.

عضویت در خبر نامه