محصولات
صابون استحمام عصاره خیار دالان DALAN
صابون استحمام عصاره خیارو شیر دالان (DALAN)، با مواد حاوی خواص خیار برای پوست، صابون استحمام عصاره خیار دالان مناسب مراقبت روزانه از پوست شما می باشد و از صابون استحمام عصاره خیار دالان می‌توانید به صورت روزانه برای استحمام استفاده کنید. صابون شیر و خیار.

برای تهیه محصولات شرکت کفاف کالا مانند صابون شیر و خیار دالان می توانید به شعبه های فروشگاه های معتبر، در نزدیکی محل زندگی خودتان مراجعه فرمایید، همچنین می‌توانید برای یافتن نزدیکترین فروشگاه عرضه و پخش محصولات کفاف کالا، از طریق راه های ارتباط با کفاف کالا، که در صفحه تماس با ما مشخص شده‌اند ارتباط حاصل فرمایید. مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

کد کالاصابون عصاره خیار با کرم
اندازه۱۲۵ گرم و ۹۰ گرم

صابون استحمام عصاره خیار دالان (DALAN)

 

صابون کرم دار مرطوب کننده خوب عصاره طبیعی خیار و شیر Dalan کفاف‌کالا ۱۲۵ گرم و صابون کرم دار مرطوب کننده خوب عصاره طبیعی خیار و شیر Dalan کفاف‌کالا ۹۰ گرم جعبه‌یی

با مواد حاوی خواص خیار برای پوست، صابون استحمام عصاره خیار دالان مناسب مراقبت روزانه از پوست شما می باشد و از صابون استحمام عصاره خیار دالان می‌توانید به صورت روزانه برای استحمام استفاده کنید.

صابون حاوی مخلوط شیر و خیار دالان

اگر میخواهید پوستی شاداب وزیبا، روشن، بدون لک و جوان داشته باشید، خیار راه حل شماست. چرا که خیار و پوست انسان، سطح یکسانی از هیدروژن را تقسیم می‌کنند، بنابراین پوشش کل نواحی تحت درمان راحت شده و به این ترتیب پوست لطیف و نرم ترین در مقایسه با هرزمانی خواهد شد. همچنین، به خاطر اثرات خنک‌کننده خیار، میتوان از آنها به‌عنوان عصای جادویی معجزه‌گر برای درمان تمام مشکلات پوستی استفاده کرد که به خاطر خاصیت پاک کنندگی صابون استحمام عصاره خیار دالان DALAN، پوست را بسیار لطیف و نرم نیز می نماید، همچنین از طرف دیگر حضور ویتامین B12، پروتئین و کلسیم موجود در شیر و خیار برای پوست نیز، پوستی نرم و شاداب را هدیه می نماید.

تصویری در گالری موجود نیست.

فایلی موجود نیست.

عضویت در خبر نامه