خانه محصولات محصولات Dalan dOlive نرم کننده روغن زیتون مو دالان کفاف کالا حاوی روغن زیتون
محصولات
نرم کننده روغن زیتون مو دالان کفاف کالا حاوی روغن زیتون
نرم کننده روغن زیتون مو دالان کفاف کالا ۲۰۰ میلی حاوی روغن زیتون و جوانه گندم نرم کننده مناسب برای موهای آسیب دیده و خشک، نرم کننده فوق العاده موی رنگ شده. روغن زیتون نرم کننده موی سر گیاهی است که از بهترین نرم کننده های گیاهی موی سر به حساب می‌آید. کفاف.

برای تهیه محصولات شرکت کفاف کالا مانند روغن زیتون نرم کننده مو دالان می توانید به شعبه های فروشگاه های معتبر، در نزدیکی محل زندگی خودتان مراجعه فرمایید، همچنین می‌توانید برای یافتن نزدیکترین فروشگاه عرضه و پخش محصولات کفاف کالا، از طریق راه های ارتباط با کفاف کالا، که در صفحه تماس با ما مشخص شده‌اند ارتباط حاصل فرمایید. مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

نرم کننده روغن زیتون مو دالان کفاف کالا حاوی روغن زیتون و جوانه گندم نرم کننده مناسب

نرم کننده روغن زیتون مو دالان کفاف کالا ۲۰۰ میلی حاوی روغن زیتون و جوانه گندم نرم کننده مناسب برای موهای آسیب دیده و خشک، نرم کننده فوق العاده موی رنگ شده

 

نرم کننده مو حاوی روغن زیتون و پروتئین جوانه گندم دالان محصول ترکیه

استفاده از نرم کننده مو برای موهای خشک و شکننده و آسیب دیده و موهای رنگ شده ضروری است.

از عوامل ایجاد کننده موخوره و خشکی مو و دیگر آسیب هایی که اشاره شد میتوان به حساسیت مو و عدم تحمل گرما و سرما در محیط، عواملی نظیر ژنتیک انسانی، کمبود رطوبت و چربی مفید، تغذیه نامناسب، آلودگی محیط، عوارض و مضرات اشعه ماورا بنفش خورشید و تغییرات فیزیکی همانند طرز و نحوه استفاده از سشوار و اتو مو و براشینگ مو، که باعث پدید آمدن موهای خیلی خشک و زبری مو مجعد و انعطاف ناپذیری خواهند شد، اشاره کرد.

نرم کننده موی دالان نرم کننده مو ترکیه ای با داشتن روغن زیتون برای موهای سر به عنوان بهترین نرم کننده طبیعی موی سر، و پروتئین موجود در جوانه گندم سبب تغذیه و زیبایی و حفظ لطافت مو و نرمی موها شده، و با رازهایی برای درخشندگی بیشتر مو، جلوه به آنها میبخشد، همچنین باعث افزایش و حفظ حالت پذیری مو و جلوگیری از پیچ خوردگی آنها در طی روز می گردد.

 

مشخصات به انگلیسی برگرفته از سایت Dalan d'Olive usa

تصویری در گالری موجود نیست.

فایلی موجود نیست.

عضویت در خبر نامه