خانه محصولات محصولات Dalan dOlive ست هدیه شامپو و نرم کننده مو روغن زیتون دالان کفاف کالا
محصولات
ست هدیه شامپو و نرم کننده مو روغن زیتون دالان کفاف کالا
ست هدیه شامپو و نرم کننده مو روغن زیتون دالان کفاف کالا حاوی زیتون و جوانه گندم هدیه ی خاص شامپو زیتون دالان برای طرفداران محصولات زیتون هست. این بسته ترکیبی شامپو و نرم کننده دالان مجموعه ای کامل برای کسانی که راز زیبایی با روغن زیتون را یافته‌اند. زیتون

برای تهیه محصولات شرکت کفاف کالا مانند ست هدیه زیتونی دالان می توانید به شعبه های فروشگاه های معتبر، در نزدیکی محل زندگی خودتان مراجعه فرمایید، همچنین می‌توانید برای یافتن نزدیکترین فروشگاه عرضه و پخش محصولات کفاف کالا، از طریق راه های ارتباط با کفاف کالا، که در صفحه تماس با ما مشخص شده‌اند ارتباط حاصل فرمایید. مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

ست هدیه شامپو و نرم کننده مو روغن زیتون دالان کفاف کالا حاوی زیتون و جوانه گندم هدیه ی خاص شامپو زیتون دالان برای طرفداران محصولات زیتون

 

ست هدیه شامپو و نرم کننده مو روغن زیتون دالان کفاف کالا حاوی زیتون و جوانه گندم هدیه ی خاص شامپو زیتون دالان برای طرفداران محصولات زیتون هست. این هدیه از شامپو زیتون دالان به همراه روغن زیتون نرم کننده مو تشکیل شده است. بسته ترکیبی شامپو و نرم کننده دالان مجموعه ای کامل برای کسانی که راز زیبایی با روغن زیتون را یافته‌اند.

 

ست هدیه زیتون ترکیه ای Dalan dOlive شرکت کفاف کالا هر بسته شامل:

۱- ​​شامپو روغن زیتون و پروتئین جوانه گندم dOlive محصول ترکیه

روغن زیتون اصل هیچ گونه خاصیت اسیدی ندارد و سرشار از انواع پلی فنول ها، آنتی اکسیدانها، ویتامین های E و K و سرشار از مزایای چربی های اشباع شده برای زیبایی است. همچنین روغن زیتون یک منبع غذایی فوق العاده برای موهاست و از ایجاد خشکی آنها جلوگیری می کند.

پروتئین موجود در جوانه گندم نیز سرشار از ویتامین های خانواده B است که موها را ویتامینه می کند و باعث کاهش چربی موی سر و رفع چربی موهای چرب می گردد.

شامپو زیتون dalan dOlive ساخت کشور ترکیه با داشتن روغن زیتون طبیعی و پروتئین موجود در جوانه گندم، باعث افزایش استحکام مو، تغذیه مناسب مو و نرمی و لطافت موهای شما شده و موهای شفاف و براق، موهای درخشنده و موهایی خوش حالت را برای شما به ارمغان می‌آورد.

۲- نرم کننده مو حاوی روغن زیتون و پروتئین جوانه گندم دالان محصول ترکیه

استفاده از نرم کننده مو برای موهای خشک و شکننده و آسیب دیده و موهای رنگ شده ضروری است.

از عوامل ایجاد کننده موخوره و خشکی مو و دیگر آسیب هایی که اشاره شد میتوان به حساسیت مو و عدم تحمل گرما و سرما در محیط، عواملی نظیر ژنتیک انسانی، کمبود رطوبت و چربی مفید، تغذیه نامناسب، آلودگی محیط، عوارض و مضرات اشعه ماورا بنفش خورشید و تغییرات فیزیکی همانند طرز و نحوه استفاده از سشوار و اتو مو و براشینگ مو، که باعث پدید آمدن موهای خیلی خشک و زبری مو مجعد و انعطاف ناپذیری خواهند شد، اشاره کرد.

نرم کننده موی دالان نرم کننده مو ترکیه ای با داشتن روغن زیتون برای موهای سر به عنوان بهترین نرم کننده طبیعی موی سر، و پروتئین موجود در جوانه گندم سبب تغذیه و زیبایی و حفظ لطافت مو و نرمی موها شده، و با رازهایی برای درخشندگی بیشتر مو، جلوه به آنها میبخشد، همچنین باعث افزایش و حفظ حالت پذیری مو و جلوگیری از پیچ خوردگی آنها در طی روز می گردد.

 

همچنین ببینید محصولات دیگر dOlive ترکیه

تصویری در گالری موجود نیست.

فایلی موجود نیست.

عضویت در خبر نامه