خانه محصولات محصولات Dalan dOlive کرم روغن زیتون دالان (حالت اینتنسیو یا به فارسی پر قوت)
محصولات
کرم روغن زیتون دالان (حالت اینتنسیو یا به فارسی پر قوت)
کرم مرطوب کننده روغن زیتون دالان، بهترین مرطوب‌کننده، همراه با مزایای طبیعی روغن زیتون برای داشتن پوستی نرمتر و سالم تر می‌باشد، این روغن مناسب ترین مرطوب کننده برای انواع پوست، بویژه پوست های خشک به شمار می‌آید و شادابی را به پوستهای خیلی خشک بازمیگرداند

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد کرم روغن زیتون دالان دولیو می توانید از طریق راه های ارتباط با کفاف کالا، که در صفحه تماس با ما مشخص شده‌اند ارتباط حاصل فرمایید. مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

کرم مرطوب کننده روغن زیتون پوست ۲۰ میلی ترکیه‌ای دالانِ کفاف کالا، بهترین مرطوب‌کننده که همراه با مزایای طبیعی روغن زیتون برای داشتن پوستی نرمتر و سالم تر می‌باشد، این روغن مناسب ترین مرطوب کننده برای انواع پوست، بویژه پوست های خشک و حساس به شمار می‌آید و شادابی را به پوستهای خشک تا خیلی خشک و مسن بازمیگرداند.

روغن زیتون جوان کننده و جلوگیری از پیری پوست را به هدیه می دهد. سرشار از اولئیک موجود در روغن زیتون و گلیسیرین برای تغذیه کامل پوست، و حفظ رطوبت پوست. از بین برنده خشکی صورت و چین و چروک صورت، برطرف کننده لکه قهوه ای پوست می‌باشد. روغن زیتون چیزی شبیه به معجزه است و بدون شک بهترین کرم مرطوب کننده پوست است.

روغن زیتون دالان پوست شما را نرم و صاف می‌کند. نسبت بالای ویتامین E و مواد فعال آنتی اکسیدان روغن زیتون دالان، مغذی است و همچنین قابلیت حفاظت از پوست شما در برابر نفوذ خارجی را دارد. شما می‌توانید از کرم زیتون Dalan بر روی پوست حساس نیز استفاده نمایید.

ترک‌خوردگی پوست و قرمزی از آثار ناخوشایند بر روی دست‌ها است. بهترین راهکار در این زمینه استفاده از کرمی است که به‌سرعت جذب شود و همچنین احساس چربی روی پوست باقی نگذارد. این نیاز در کرم‌های دست و بدن Dalan dOlive برطرف شده، جذبش سریع است و عطر و بوی فوق‌العاده‌ای نیز دارد، دست‌ها را نرم و هیدراته می‌کند.

 

نوع: کرم مرطوب کننده

ساخت کشور ترکیه

نام نماینده رسمی: کفاف کالا

وزن ۲۰ میل

طرح بسته بندی: تیوپ

موارد مصرف دست و صورت

نحوه مصرف روی پوست پاک شده دست و صورت استفاده گردد.

گروه سنی: همه سنین

خواص:

۱- نرم کننده پوست

۲- محافظ و مرطوب کننده قوی

 

مشخصات به انگلیسی برگرفته از سایت Dalan d'Olive usa و d'Olive Naturela UK

تصویری در گالری موجود نیست.

فایلی موجود نیست.

عضویت در خبر نامه