خانه محصولات محصولات دالان صابون کرم دار دالان کفاف کالا صابون گیاهی شیر و عسل روشن کننده پوست نرم کننده پوست صابون گیاهی شیر و عسل دالان کفاف کالا
محصولات
صابون گیاهی شیر و عسل روشن کننده پوست نرم کننده پوست صابون گیاهی شیر و عسل دالان کفاف کالا
صابون گیاهی شیر و عسل روشن کننده پوست نرم کننده پوست ( صابون گیاهی شیر و عسل دالان کفاف کالا )، صابون شیر و عسل دالان ترکیه کرم دار یک مرطوب کننده خوب و مناسب برای انواع پوست‌ ها (پوست خشک، چرب، حساس) است. صابون شیر و عسل كفاف كالا، صابون اصل ترکیه است...

برای تهیه محصولات شرکت کفاف کالا مانند صابون شیر عسل می توانید به شعبه های فروشگاه های معتبر، در نزدیکی محل زندگی خودتان مراجعه فرمایید، همچنین می‌توانید برای یافتن نزدیکترین فروشگاه عرضه و پخش محصولات کفاف کالا، از طریق راه های ارتباط با کفاف کالا، که در صفحه تماس با ما مشخص شده‌اند ارتباط حاصل فرمایید. مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

صابون گیاهی شیر و عسل روشن کننده پوست نرم کننده پوست ( صابون گیاهی شیر و عسل دالان کفاف کالا )

صابون شیر و عسل دالان ترکیه کرم دار مرطوب کننده خوب ۹۰ گرمی جعبه‌یی

و

صابون شیر و عسل دالان ترکیه کرم دار مرطوب کننده خوب ۱۲۵ گرمی

 

صابون زیبایی پوست و تقویت پوست دالان کفاف کالا (شیر عسل):

این صابون ها حاوی ترکیبات طبیعی برای بازسازی و تمیزی پوست، باعث صافی و شادابی پوست شده و لک های سیاه را از بین می برد. محصول شیر عسل با ایجاد رطوبت مناسب سبب می‌شود تا پوست شما پوست صاف تر و لطیف تر از قبل شود و اثری از لک ها بر جا نماند و زمینه سازی بهبود مشکلات پوستی شده، جوانی و زیبایی پوست را به ارمغان می آورد. این صابون همچنین به سفت شدن بدن نیز کمک میکند.

اثرات صابون شیر عسل:

به پوست شما کمک می‌کند تا طراوت و شادابی خود را بدست آورد. همچنین پوست را بسیار نرم و لطیف خواهد نمود. با پروتئین مخصوص شیر و جذب سریع آن اثرات مفید را بلافاصله نشان می‌دهد. این صابون با اثر خارق العاده خود باعث می‌شود منافذ باز پوست پر شود و هر چه سریعتر تسکین داده شود. این صابون نرم کننده با خاصیت عسل خالص باعث جوانی و شادابی پوست می‌شود و همچنین به دلیل وجود ویتامین E در این صابون، باعث از بین بردن سلولهای مرده پوست شده و سلول سازی جدید ایجاد میشود.

فواید شیر و عسل برای پوست:

این صابون با اثر خارق العاده خود باعث می‌شود منافذ باز پوست پر شود و هر چه سریعتر تسکین داده شود. این صابون نرم کننده با خاصیت عسل خالص باعث جوانی و شادابی پوست می‌شود و همچنین به دلیل وجود ویتامین E در این صابون باعث خروج سلول های مرده پوست شده و سلول سازی جدید ایجاد می‌شود. به پوست شما کمک می‌کند تا طراوت و شادابی خود را بدست آورد. همچنین پوست را بسیار نرم و لطیف خواهد نمود. با پروتئین مخصوص شیر و جذب سریع آن اثرات مفید را بلافاصله نشان می‌دهد.

روش صحیح استفاده از صابون ها و اسکراب های پوست:

بهترین روش تمیز کردن صورت، شستشو با آب و صابون است. باید روزی دو بار صورت را با آب و صابون شست. صابون باید حدود ۳۰ ثانیه بر روی پوست بماند سپس با آب گرم صورت خود را بشویید. پس از شستشو، صورت تان را با حوله خشک کنید.

روش استفاده از صابون دالان: هر روز می‌توان بدن و صورت خود را با این صابون شست. (برای تمام پوست ها)

هر روز میتوان بدن و صورت خود را با این صابون شست. برای گرفتن بهترین نتیجه، هر روز تنها، صورت خود را با این صابون بشویید و از استفاده از دیگر صابونهای متفرقه خودداری کنید تا پس از اندک زمانی تأثیرات شگرف این محصول را مشاهده فرمایید. (برای تمام پوست ها)

نکته بسیار مهم: برای خشک کردن نباید حوله را به صورت خود بکشید، بلکه فقط کافیست حوله را با پوست صورت خود تماس دهید و به آرامی روی نقاط مختلف صورت فشار دهید. یکی از دلایل پیری زودرس و پیدایش چین و چروک پوست، خشک کردن آن با حوله همراه با خشونت است.

پس از خشک کردن صورت یک کرم مرطوب کننده بر روی آن بمالید تا رطوبت پوست حفظ شود. برای این منظور نیز می‌توانید از کرم های مرطوب کننده کفاف کالا استفاده کنید.

(شرکت کفاف کالا، گروه خدمات بهداشتی)

تصویری در گالری موجود نیست.

فایلی موجود نیست.

عضویت در خبر نامه