محصولات
کرم تراشیدن و اصلاح دالان
بهترین خمیر اصلاح (کرم تراشیدن دالان) در سه نوع: خمير اصلاح کول (خنک) با گیاه دریایی، خمير اصلاح سنسيتيو (حساس) ضد حساسیت گیاهی با Guarana و کافئین، حاوی خواص گیاه گوارانا و خمیر اصلاح دالان انرژتیک. هر سه این خمیر ریش ها حاوی خواص آلانتوئین است.كفاف كالا

برای تهیه محصولات شرکت کفاف کالا مانند خمیر اصلاح دالان می توانید به شعبه های فروشگاه های معتبر، در نزدیکی محل زندگی خودتان مراجعه فرمایید، همچنین می‌توانید برای یافتن نزدیکترین فروشگاه عرضه و پخش محصولات کفاف کالا، از طریق راه های ارتباط با کفاف کالا، که در صفحه تماس با ما مشخص شده‌اند ارتباط حاصل فرمایید. مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

خمیر اصلاح دالان

از خواص آلانتوئین به‌عنوان یک ماده فعال و ایده آل با خاصیت ترکیبات کراتولیتیک یاد می شود، به این معنا که استفاده از خواص آلانتوئین بر روی پوست صورت و بدن، باعث پوست نرم و صاف شدن پوست می گردد. یکی دیگر از ویژگی های جالب خواص آلانتوئین، تأثیر مفید آن بر حفظ رطوبت پوست است. قرمزی و خشکی پوست را به میزان قابل توجه کاهش میدهد و باعث تسکین پوست و از بین رفتن قرمزی پوست پس از تحریک شدن پوست و بازیابی آب لایه اپیدرم پوست می گردد.

انواع کرم اصلاح:

۱- حضور منتول در کرم اصلاح انرژتیک، باعث حس خنکی پوست و تاثیر آرامش بر پوست می گردد.

۲- گیاه گوارانا Guarana در کرم اصلاح گیاهی ضد حساسیت کفاف کالا برای پوست های حساس با دارا بودن کافئین باعث رفع خستگی، و طراوت، زیبایی و شادابی پوست های حساس می گردد.

۳- حضور گیاه دریایی در کرم اصلاح خنک کننده پوست، با داشتن مواد معدنی دریایی حس طراوت و تازگی را، به پوست شما میبخشد.

تصویری در گالری موجود نیست.

فایلی موجود نیست.

عضویت در خبر نامه