خانه محصولات محصولات دالان صابون کرم دار دالان کفاف کالا صابون آلوورا دالان کفاف، ترمیم کننده و مرطوب کننده با خواص گیاه الوورا برای پوست
محصولات
صابون آلوورا دالان کفاف، ترمیم کننده و مرطوب کننده با خواص گیاه الوورا برای پوست
آلوئه ورا به‌عنوان گیاه جاودانگی شناخته‌شده، این صابون حاوی آلوئه ورا می‌باشد. این گیاه توانایی از بین بردن التهاب های پوستی را دارد و کمک به درمان می‌کند. این صابون مرطوب کننده، آب رسان، روشن کننده است. صابون آلوئه ورا مخصوص پوست های خشک و حساس است.

برای تهیه محصولات شرکت کفاف کالا مانند صابون آلوورا کفاف می توانید به شعبه های فروشگاه های معتبر، در نزدیکی محل زندگی خودتان مراجعه فرمایید، همچنین می‌توانید برای یافتن نزدیکترین فروشگاه عرضه و پخش محصولات کفاف کالا، از طریق راه های ارتباط با کفاف کالا، که در صفحه تماس با ما مشخص شده‌اند ارتباط حاصل فرمایید. مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

اندازه90 گرمی و 125 گرمی

صابون آلوورا دالان کفاف کالا 90 گرمی و 125 گرمی ترمیم کننده پوست و مرطوب کننده خوب حاوی خواص گیاه الوورا برای پوست

توضیحات محصول

  این صابون حاوی گیاه آلوئه ورا می‌باشد. گیاه آلوئه ورا توانایی کمک به بهبود التهاب پوست را دارد. این صابون مرطوب کننده پوست، آبرسان پوست، روشن کننده پوست، برای پوست شاداب و جوان کننده همچنین حاوی گیاه آلوئه ورا و ویتامین موثر در کنترل چربی و برای پاکسازی پوست است. ژل آلوئه ورا موجود در صابون آلوئه ورا شرکت کفاف‌کالا دارای راندمان بهتر نسبت به پودر آلوئه ورا می‌باشد.

همانگونه که ذکر شد این صابون حاوی گیاه آلوئه ورا می‌باشد که آلوئه ورا خواص بهداشتی زیادی را دارا است، یکی از خواص رایج آن برای جوش و آکنه است و توانایی بهبود التهاب پوست را دارد به علت خاصیت ضد التهاب گیاه آلوئه ورا زمانی که غده چربی پوست و فولیکول های مو متورم میشود و جوش می زنید گیاه آلوئه ورا در برطرف کردن جوش و التهاب موثر است.

جدول مشخصات کلی:

مشخصات اصلی:

نوع صابون: آلوئه ورا

نام محصول: DALAN نماینده رسمی واردات شرکت کفاف کالا محصول ترکیه ای

موارد مورد استفاده:

برای رفع جوش و آکنه و التهاب پوست

رفع اگزما پوستی و التهاب پوست

برای نرمی

برای شادابی پوست و رطوبت، درخشانی

رفع لکه های پوست

رفع ترک

مراقبت پوست و کنترل ریزش و خشکی موی سر ضد شوره

طریقه مصرف:

شستشوی روزانه یکبار با این صابون می‌تواند اثر بخشی کافی برای پوست و یا مو داشته باشد.

صابون آلوئه ورا کفاف کالا

آلوئه ورا خواص: گیاه آلوئه ورا دارای ویتامین E، C، A، B۱۲، B۱، B۶ و مواد معدنی مورد نیاز بدن شامل آهن، کلسیم، روی و مس است و دارای خواص درمانی زیادی است. یکی از خواص درمانی رایج آن در درمان جوش و آکنه است و توانایی برای از بین بردن التهاب پوستی را دارد و به درمان بهبود سریع آثار سوختگی پوست و اثرات التهاب پوستی کمک میکند.
به علت خواص ضد التهابی گل آلوئه ورا زمانی که غدد چربی زیر پوست و فولیکولهای مو متورم می شود و جوش میزنیم گیاه آلوئه ورا با پاکسازی پوست و کنترل چربی پوست در برطرف کردن جوش و این التهاب موثر است.
همچنین آلوئه ورا دارای قدرت جذب آب بسیار زیادی است.

صابون آلوئه ورا کفاف کالا با دارا بودن عصاره گیاه آلوئه ورا، دارای خواص مرطوب کننده، روشن کننده پوست، آبرسان پوست، شاداب و جوان کننده پوست است.

 

همچنین ببینید:

* شامپو زیتون دالان

تصویری در گالری موجود نیست.

فایلی موجود نیست.

عضویت در خبر نامه