خانه محصولات محصولات دالان صابون کرم دار دالان کفاف کالا صابون گلیسیرین ۳ مدل حاوی خواص گلیسیرین :گلیسیرینه بادام،گلیسیرینه زیتون، دافنه
محصولات
صابون گلیسیرین ۳ مدل حاوی خواص گلیسیرین :گلیسیرینه بادام،گلیسیرینه زیتون، دافنه
این صابون از گلیسیرین به همراه بادام یا روغن زیتون یا دافنه در سه نوع متفاوت تهیه شده، گلیسیرین فراوان موجود در این صابون به نرمی و لطافت پوست شما در حین شستشو کمک قابل توجه ای می نماید. برای شستن دست ها و صورت بهتر است از صابونهای گلیسیرین استفاده شود...

برای تهیه محصولات شرکت کفاف کالا مانند صابون گلیسیرینه دالان می توانید به شعبه های فروشگاه های معتبر، در نزدیکی محل زندگی خودتان مراجعه فرمایید، همچنین می‌توانید برای یافتن نزدیکترین فروشگاه عرضه و پخش محصولات کفاف کالا، از طریق راه های ارتباط با کفاف کالا، که در صفحه تماس با ما مشخص شده‌اند ارتباط حاصل فرمایید. مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

اندازه90 گرمی

گلیسیرین در بسیاری از محصولات زیبایی پوست و مو وجود دارد؛ محصولاتی چون انواع صابون ها، پاک کننده ها، مرطوب کننده ها و شامپو ها، کاندیشنرها و…، شما انتخاب های فراوانی دارید تا با توجه به نیاز خود یکی از آنها را تهیه کنید اما آیا واقعا تاثیری هم دارد؟

گلیسیرین می‌تواند رطوبت را به خود جذب کند تا جایی که اگر رطوبت هوا بیشتر باشد، گلیسیرین مقداری از آن را به خود جذب می‌کند؛ بنابراین وقتی روی پوست قرار می‌گیرد می‌تواند رطوبت را جذب خود کند و به پوست انتقال دهد و روزهای سرد و خشک پوست شما را نجات دهد.

 

موارد استفاده و مزایای صابون گلیسیرین و توضیحاتی در رابطه با خواص گلیسیرین به طور کلی:

* گلیسیرین را خالص استفاده نکنید

جالب است بدانید گلیسیرین خالص پوست را خشک می‌کند مثلا اگر شما در آب و هوای خیلی خشک از گلیسیرین خالص استفاده کنید، مواد موجود در گلیسیرین رطوبت را از لایه های پوست بیرون میکشد و به سطح پوست می آورد و در نتیجه این رطوبت با آمدن روی سطح پوست بخار می‌شود و در نهایت پوست خشک تر به جا می ماند، اما در صابون گلیسیرین دالان، نوعی افزودنی اضافه می‌کنند تا آب و رطوبت از دست نرود و در نتیجه پوست رطوبت خود را حفظ کند. اگر در جایی مجبور شدید از خودِ گلیسیرین به صورت خالص استفاده کنید، حتماً بهتر است آن را با آب رقیق کنید.

* بهترین ماده جلوگیری از خشکی پوست

پوست ما به طور طبیعی مواد محلول در آبی را تولید می‌کند که، به عنوان عامل های مرطوب کننده طبیعی پوست شناخته می‌شوند که پوست را پر از آب نگه می‌دارند. گلیسیرین خیلی شبیه این عامل های مرطوب کننده طبیعی پوست است؛ چون رطوبت محیط را جذب پوست می‌کند. در واقع گلیسیرین قدرت حفاظتی پوست را بالا می‌برد تا بتواند مواد شیمیایی مضر را دفع کند و در عوض میزان بیشتری آب در خود نگه دارد و در نتیجه پوست کمتر خشک می‌شود. بعضی از بهترین دکتر های متخصص پوست عقیده دارند گلیسیرین بهترین ماده برای جلوگیری از خشک شدن پوست است.

* برای نرم کردن پوست های خشک

اگر به خاطر خشکی، پوست تان زبر شده است، می‌توانید با ساختن یک ماسک صورت از این زبری خلاص شوید.

* برای روشن کردن پوست بازوها

خیلی اوقات به خاطر طرز نشستن و قرار دادن بازوها و آرنج ها، پوست این قسمت ها پوست تیره می‌شود و این تیره شدن پوست برای خیلی از خانم ها آزاردهنده است، اما راه حل های طبیعی وجود دارد که می‌تواند به شما کمک کند پوست این قسمت را روشن کنید. گلیسیرین به عنوان رنگ برهای طبیعی شناخته می‌شود که می‌تواند پوست های مرده و چربی ها را هم بردارد.

* اگر پوستی درخشنده می‌خواهید

گلیسیرین از آن ماده هایی است که می‌تواند رطوبت را به پوست بازگرداند، بدون آن که آن را چرب کند و با آبرسانی پوست را درخشان می‌کند.

* اگر دست‌های تان زبر شده است

خشک شدن پوست دست ها در روزهای سرد زمستانی یک مشکل رایج بین اکثر افراد است. از فواید و خواص صابون گلیسیرینه برطرف کردن این عارضه های پوستی می باشد.

  • صابون گلیسیرینه بادام دالان
  • صابون گلیسیرین با دافنه خالص
فایلی موجود نیست.

عضویت در خبر نامه