خانه محصولات محصولات دالان صابون کرم دار دالان کفاف کالا صابون شیر و بادام دالان کفاف کالا دارای خواص بادام، کرمدار و مرطوب کننده پوست
محصولات
صابون شیر و بادام دالان کفاف کالا دارای خواص بادام، کرمدار و مرطوب کننده پوست
صابون شیر و بادام دالان کفاف کالا دارای خواص بادام، کرمدار و مرطوب كننده خوب براي صورت است، در این صابون از خواص شیر و روغن بادام برای پوست استفاده شده‌است. صابون شیر و بادام ، صابون کرم دار ضدحساسیت و حاوی مخلوط شیر و بادام و خواص آنها می‌باشد. کفاف کالا

برای تهیه محصولات شرکت کفاف کالا مانند شیر بادام دالان می توانید به شعبه های فروشگاه های معتبر، در نزدیکی محل زندگی خودتان مراجعه فرمایید، همچنین می‌توانید برای یافتن نزدیکترین فروشگاه عرضه و پخش محصولات کفاف کالا، از طریق راه های ارتباط با کفاف کالا، که در صفحه تماس با ما مشخص شده‌اند ارتباط حاصل فرمایید. مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

اندازه۹۰ گرمی و ۱۲۵ گرم

مارک: دالان نام نماینده رسمی کفاف کالا
استاندارد: CE اروپا
نام کشور: ترکیه ای
وزن و ابعاد بسته بندی: صابون دالان ۹۰ گرمی و ۱۲۵ گرم (۴ * ۶ * ۱۲ سانتیمتر)

صابون شیر و بادام دالان کفاف کالا دارای خواص بادام، کرمدار و مرطوب کننده خوب است، صابون شیر و بادام ، صابون کرم دار ضد حساسیت نیز می‌باشد و صابونی مناسب برای تمامی پوستها است.
می‌توانید این کالا را از فروشگاه های زنجیره ای معتبر خریداری کنید. در این صابون از مخلوط شیر و روغن بادام استفاده شده است و در نتیجه از خواص شیر و روغن بادام برای پوست، این نعمت خدادادی بهره برده شده است. شعار شرکت کفاف‌کالا "پوستی لطیف و زیبا با صابون دالان" می‌باشد.

​صابون حاوی عصاره شیر و بادام دالان، با فواید و خواص روغن بادام شیرین برای پوست

صابون حاوی عصاره شیر و بادام دالان، با تغذیه پوست، نرمی، لطافت و شفافیت پوست شما را بازمی‌گرداند.

روغن بادام شیرین و پوست، و خواص شیر و بادام
روغن بادام حاوی ویتامین‌های E، A، B6، B2، B1 است که همه برای پوست مفید می‌باشند، روغن بادام به راحتی جذب پوستی شده و یک نرم‌کننده بسیار عالی است و پوست را از اثرات اشعه UV و آسیب های پوستی محافظت و سلولهای پوستی را ترمیم می‌نماید.
همچنین تحقیقات نشان داده‌اند، پروتئین، کلسیم و ویتامین B12 موجود در شیر نقش مهمی در پیشگیری از عوارض پوستی همانند شکنندگی، اگزما پوستی و خشکی پوست دارد. از طرفی، اسیدلاکتیک موجود در شیر نیز نقش نرم‌کننده و شاداب کننده ی طبیعی پوست دارد.

  • صابون شیر و بادام
فایلی موجود نیست.

عضویت در خبر نامه