خانه محصولات محصولات دالان صابون کرم دار دالان کفاف کالا صابون کره کاکائو دالان، صابون کرمدار و مرطوب کننده خوب و دارای عطر و رایحه شکلات
محصولات
صابون کره کاکائو دالان، صابون کرمدار و مرطوب کننده خوب و دارای عطر و رایحه شکلات
صابون کره کاکائو کفاف کالای دالان 90 گرمی و 125 گرمی صابون کرمدار و مرطوب کننده خوب و دارای عطر و رایحه شکلات است. كره کاكائو سيستم ايمني را تقويت می کند، از کره کاکائو در ساخت صابون و لوسيون‌هاي پوستي استفاده مي‌شود به دليل داشتن خاصيت مرطوب کنندگي. کفاف

برای تهیه محصولات مانند صابون کره کاکائو کفاف کالا می توانید به شعبه های فروشگاه های معتبر، در نزدیکی محل زندگی خودتان مراجعه فرمایید، همچنین می‌توانید برای یافتن نزدیکترین فروشگاه عرضه و پخش محصولات کفاف کالا، از طریق راه های ارتباط با کفاف کالا، که در صفحه تماس با ما مشخص شده‌اند ارتباط حاصل فرمایید. مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

اندازه90 گرمی و 125 گرمی

صابون کره کاکائو کفاف کالای دالان 90 گرمی و 125 گرمی صابون کرمدار و مرطوب کننده خوب و دارای عطر و رایحه شکلات است.

Cocoa Butter Soap صابون کره کاکائو

ساخت ترکیه

نوع محصول: صابون

شرکت: کفاف کالا

سایز: ۱۲۵ گرم

اطلاعات کاربردی

مشخصه ها:

- نرم کننده و مرطوب کننده ایده آل برای انواع پوست

- تقویت قابلیت ارتجاعی پوست، مانع ایجاد و یا افزایش چین و چروک پوست

- حفظ رطوبت سطح پوست

- رفع آلودگی ها، مانع ایجاد خشکی پوست و احساس کشیدگی در سطح پوست

- مؤثر در درمان پوست های آسیب دیده در اثر نور خورشید

- جلوگیری و رفع ترک های پوست

- پوست صاف، پوست شفاف و نرم شدن پوست با مصرف روزانه صابون Cocoa Butter

موارد مصرف:

مرطوب کننده پوست های خشک

روش مصرف:

می‌توان به دفعات از این صابون در طول روز استفاده کرد.

توضیحات:

کره کاکائو از دانه های گیاه کاکائو استخراج شده که پس از تصفیه به شکل کره سفید رنگی حاصل می‌شود. کره کاکائو نرم کننده و بهترین مرطوب کننده ایده آل برای زیبایی انواع پوست می‌باشد.

صابون کره کاکائو کفاف کالا با مواد حاوی کره کاکائو ۱۰۰٪ طبیعی بوده که با تقویت قابلیت ارتجاعی پوست، مانع ایجاد و یا افزایش چین و چروک پوست می‌شود. همچنین رطوبت سطح پوست را حفظ می‌نماید.

شستشوی پوست با صابون کره کاکائو کفاف‌کالا، علاوه بر رفع آلودگی ها، مانع ایجاد خشکی پوست و احساس کشیدگی در سطح پوست می‌گردد. همچنین در کمک به پوست های آسیب دیده در اثر نور خورشید مؤثر می‌باشد.

صابون Cocoa Butter جهت رفع ترک پوست و جلوگیری از ترک قابل استفاده می‌باشد. مصرف روزانه صابون کره کاکائو کفاف کالا، پوست را صاف، شفاف و نرم می‌نماید، در مجموع این صابون شامل تمام فوائد مواد با ترکیبات و خواص کاکائو می باشد.

تصویری در گالری موجود نیست.

فایلی موجود نیست.

عضویت در خبر نامه