محصولات
شامپو حجم دهنده مو زیتون دی الیو dOlive
شامپو حجم دهنده مو زیتون دی الیو dOlive از سری محصولات Dalan DOlive محصول کشور ترکیه با روغن زیتون و پروتئین برنج، این شامپو حجم دهنده مو خوب برای موهای نازک وکم پشت و شامپو بدون پارابن، عاری از سیلیکون و بدون SLES و PEG است، کفاف کالا نماینده dalan ترکیه

برای تهیه محصولات کفاف کالا مانند شامپو حجم دهنده مو زیتون دی الیو dOlive ساخت ترکیه می توانید به شعبه های فروشگاه های معتبر، در نزدیکی محل زندگی خودتان مراجعه فرمایید، همچنین می‌توانید برای یافتن نزدیکترین فروشگاه عرضه و پخش محصولات کفاف کالا، از طریق راه های ارتباط با کفاف کالا، که در صفحه تماس با ما مشخص شده‌اند ارتباط حاصل فرمایید. مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

اندازه۴۰۰ میلی لیتر

شامپو حجم دهنده Dalan D'Olive دالانِ د اولیو ترکیه

 

شامپو حجم دهنده روغن زیتون برای مو دی‌اُلیو dalan d Olive ترکیه

کفاف کالا نماینده رسمی کارخانه dalan d'Olive ترکیه، شامپوی حجم دهنده زیتون را برای شما هدیه آورده است پس از هفتاد سال تجربه در ساخت صابون روغن زیتون ۱۰۰٪، کیفیت شامپو کفاف کالا (شامپو حجم دهنده مو دی‌الیو) نیز مانند تمامی محصولات دیگر dalan dOlive ترکیه تضمین شده است. شامپو حجم دهنده دی‌الیو که شامپوی ساخته شده از روغن زیتون مدیترانه ای و پروتئین برنج است، در حالی که با ملایمت موها را پاکیزه می‌کند، افزاینده حجم موها، نشاط و درخشش مو نیز است. شما تفاوت زیادی در موهای خود احساس می‌کنید پس از هر باری که شامپوهای زیتون دی‌الیو را استفاده می‌فرمایید!

 

اطلاعات در مورد محصول:

* شامپو دی‌الیو زیتون از سری محصولات Dalan D'Olive محصول کشور ترکیه با روغن زیتون و پروتئین برنج
نکته های کوتاه و اموزنده: در شامپوهای زیتون دی‌الیو ترکیه ای که برای ترمیم موهای آسیب دیده استفاده می شوند، بیشتر از ترکیب روغن زیتون و گندم استفاده میشود، اما در شامپوهایی که به طور تخصصی برای افزایش حجم مو طراحی شده‌اند از ترکیب روغن زیتون و پروتئین برنج استفاده میشود. پیش از تهیه شامپو و نرم کننده خود آنچه که از آن انتظار دارید را مد نظر داشته باشید، برای ترمیم موهای آسیب دیده از شامپوهایی که بر روی آنها با نوار نارنجی‌رنگی نوشته‌شده REPAIRING CARE استفاده فرمایید و اگر به دنبال شامپویی برای حجم دادن به موها هستید از شامپویی استفاده کنید که بر روی آن در نواری به رنگ نیلی کلمه VOLUMIZING نوشته شده است.

* شامپو حجم دهنده خوب برای موهای نازک وکم پشت

* شامپو بدون پارابن (PARABEN FREE)

 

کلیک برای مشاهده فهرست محصولات زیتون دی الیو d Olive

تصویری در گالری موجود نیست.

فایلی موجود نیست.

عضویت در خبر نامه