محصولات
شامپو محافظ رنگ مو دالان dOlive
شامپو محافظ رنگ مو دالان dOlive یا Dalan dOlive Color Protection ، برای مراقبت و تقویت موی رنگ شده با فرمولاسیون بدون SLES، بدون پارابن (Paraben Free)، بدون استفاده سیلیکون و بدون PEG. (این شامپو از روغن زیتون مدیترانه و پروتئین موجود در مروارید تهیه شده)

برای تهیه محصولات کفاف کالا مانند شامپو محافظ رنگ مو زیتون d'Olive دالان ساخت ترکیه می توانید به شعبه های فروشگاه های معتبر، در نزدیکی محل زندگی خودتان مراجعه فرمایید، همچنین می‌توانید برای یافتن نزدیکترین فروشگاه عرضه و پخش محصولات کفاف کالا، از طریق راه های ارتباط با کفاف کالا، که در صفحه تماس با ما مشخص شده‌اند ارتباط حاصل فرمایید. مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

اندازه۴۰۰ میلی لیتر

شامپو محافظ رنگ مو زیتون d'Olive از محصولات دالان ساخت ترکیه

شامپو مخصوص موهای رنگ شده با خواص روغن زیتون طبیعی

کارخانه دالان در کشور ترکیه پس از کسب بیش از هفتاد سال تجربه ازجمله در تولید صابون روغن زیتون ۱۰۰٪، هم اکنون شامپو موی رنگ شده را نیز با همان کیفیت دالان ترکیه تضمین می‌کند. این شامپوها از روغن زیتون مدیترانه ای و با بهره‌گیری از پروتئین موجود در مروارید اصل تهیه شده، شامپوهای Dalan d`Olive ترکیه، موهای رنگ شده جدید را تا حداقل ۴ هفتهٔ کامل محافظت و مراقبت کامل می نماید و در همین حین اثرات خورندگی رنگ مو بر روی ساختار موی لطیف انسان عادی را کاهش میدهد. این شامپو به آرامی آغاز به تمیزی مو میکند اگر در استفاده از شامپو روغن زیتون، پایداری داشته باشید به موهای شما کمک می کند تا شورونشاط و درخشش موهای ایده آل را به دست آورند. شما هم میتوانید بهترین و ماندگارترین رنگ مو را با شامپوهای دالان دولیو ویژه محافظت از موهای رنگ شده بر روی موهای خود تا ۴ هفته احساس کنید.

 

در مورد شامپو محافظ رنگ مو دالان d'Olive :
* Dalan d'Olive Color Protection برای مراقبت و تقویت موی رنگ شده
* فرمولاسیون شامپو بدون SLES
* شامپو بدون پارابن دالان (Paraben Free Shampoo)
* بدون استفاده سیلیکون «عاری از سیلیکون»
* بدون PEG

 

کلیک برای مشاهده فهرست محصولات زیتون دی الیو d Olive

تصویری در گالری موجود نیست.

فایلی موجود نیست.

عضویت در خبر نامه