خانه محصولات جزئیات و اطلاعات محصولات کفاف کالا محصولات dOlive شامپو روغن زیتون و پروتئین جوانه گندم dOlive محصول ترکیه
محصولات
شامپو روغن زیتون و پروتئین جوانه گندم dOlive محصول ترکیه
شامپو زیتون dalan dOlive ساخت کشور ترکیه با داشتن روغن زیتون طبیعی و پروتئین موجود در جوانه گندم، باعث افزایش استحکام مو، تغذیه مناسب مو و نرمی و لطافت موهای شما شده و موهاي شفاف و براق، موهای درخشنده و موهایی خوش حالت را برای شما به ارمغان می‌آورد.dOlive

برای تهیه محصولات شرکت کفاف کالا مانند شامپو زیتون دالان می توانید به شعبه های فروشگاه های معتبر، در نزدیکی محل زندگی خودتان مراجعه فرمایید، همچنین می‌توانید برای یافتن نزدیکترین فروشگاه عرضه و پخش محصولات کفاف کالا، از طریق راه های ارتباط با کفاف کالا، که در صفحه تماس با ما مشخص شده‌اند ارتباط حاصل فرمایید. مشتاقانه منتظر شنیدن صدای گرمتان هستیم.

​​شامپو روغن زیتون و پروتئین جوانه گندم dOlive محصول ترکیه

روغن زیتون اصل هیچ گونه خاصیت اسیدی ندارد و سرشار از انواع پلی فنول ها، آنتی اکسیدانها، ویتامین های E و K و سرشار از مزایای چربی های اشباع شده برای زیبایی است. همچنین روغن زیتون یک منبع غذایی فوق العاده برای موهاست و از ایجاد خشکی آنها جلوگیری می کند.

پروتئین موجود در جوانه گندم نیز سرشار از ویتامین های خانواده B است که موها را ویتامینه می کند و باعث کاهش چربی موی سر و رفع چربی موهای چرب می گردد.

شامپو زیتون dalan dOlive ساخت کشور ترکیه با داشتن روغن زیتون طبیعی و پروتئین موجود در جوانه گندم، باعث افزایش استحکام مو، تغذیه مناسب مو و نرمی و لطافت موهای شما شده و موهای شفاف و براق، موهای درخشنده و موهایی خوش حالت را برای شما به ارمغان می‌آورد.

مشخصات به انگلیسی برگرفته از سایت Dalan d'Olive usa

صفحه نخست در رابطه با ​​شامپو روغن زیتون و پروتئین جوانه گندم dOlive محصول ترکیه

تصویری در گالری موجود نیست.

فایلی موجود نیست.

عضویت در خبر نامه