خانهآرشیو اخبارحاملگی و خشکی پوست
حاملگی و خشکی پوست
حاملگی و خشکی پوست

سؤال: لطفاً در مورد اثرات حاملگی بر روی پوست مرا راهنمایی کنید.

 

جواب: بارداری دوره‌ای از تغییرات هورمونی و متابولیک وسیع و شدید است که چون موقتی است، بدن قادر به تحمل آن می‌باشد در طی این دوره تغییرات متعددی در پوست، ناخن و موها بروز می‌کند.

ضایعات و تغییرات پوستی در طول بارداری فوق‌العاده شایع هستند. به علت شرایط خاص روحی و روانی زنان باردار، این تغییرات می‌توانند سبب بروز نگرانی‌هایی شوند که مربوط به زیبایی ظاهری باشد.

تمام تغییرات پوستی در دوران بارداری از اهمیت یکسانی برخوردار نیستند. برخی از ضایعات شایع می‌باشند و تقریباً در تمام زنان باردار مشاهده می‌شوند و یا برخی ضایعات که اختصاصی به دوران بارداری دارد و بعد از زایمان از بین می‌روند. حاملگی می‌تواند بعضی بیماری‌های پوستی که فرد قبلاً به آن مبتلا بوده را تشدید یا تخفیف دهد.

شرکت کفاف کالا مفتخر است که صابون شی باتر دالان ترکیه ای و کره درخت روغن قلم در حال حاضر به درخواست کنندگان محصولات دالان در ایران عرضه میشوند. صابون شی باتر دالان محصول ترکیه بهترین صابون برای بهداشت پوست در دوران بارداری، و همچنین از خواص کرم های حاوی کره درخت روغن قلم نیز مراقبت از پوست در دوران بارداری است. هر دو این کالاها همین اکنون در فروشگاههای معتبر در سراسر ایران و از طرف شرکت کفاف کالا ارائه می‌شوند.

از ما بپرسید

آرشیو اخبار دپارتمان آموزشی کفاف کالا

منبع : مطالب برگرفته از دکتر نیل فروش زاده (هفته‌نامه سلامت) و مهندس براتی
عضویت در خبر نامه